Lubelskie Studio Promocji Firm

Rozwieszanie plakatów - Plakatowanie Lublin

Reklama plakatowa to jedna z najstarszych form reklamy, która polega na umieszczaniu plakatów z informacją o produkcie, usłudze lub wydarzeniu. W dalszym ciągu zapewnia ona dotarcie do szerokiego grona odbiorców, wzrost rozpoznawalności marki oraz skuteczność przy bardzo niskich kosztach.

Plakatowanie Lublin, Świdnik, Łęczna, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy i okoliczne miejscowości

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług. Plakatowanie na wszystkich dostępnych bezpłatnie słupach reklamowych w idealnych lokalizacjach. Rozwieszanie plakatów w Lublinie i okolicach zapewni Państwu dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów i zagwarantuje zwiększenie widoczności Państwa marki na terenie miasta oraz okolic. Rozwieszamy plakaty również na terenie innych miast czy miejscowości na terenie całego województwa lubelskiego, mazowieckiego świętokrzyskiego czy podkarpackiego.

Gdzie rozwieszamy plakaty?

 • słupy reklamowe przy najbardziej uczęszczanych miejscach,
 • tablice ogłoszeniowe, znajdujące się na dużych osiedlach,
 • nasze własne powierzchnie reklamowe i tam, gdzie mamy wyłączność.

Państwa plakaty, pojawią się obok przystanków autobusowych, galerii handlowych, uniwersytetów, sklepów, dużych osiedli mieszkalnych i innych mocno uczęstczanych miejsc.

Sprawdź również: Druk plakatów Lublin

Oto przykładowe miejsca, w których pojawią się Państwa plakaty w Lublinie:

(Prosimy kliknąć w poniższe zdjęcia w galerii, aby powiększyć)

Nasz zasięg

Reklama na słupach w Lublinie

Czy warto zainwestować w plakatowanie?

Docieranie do swoich odbiorców poprzez plakatowanie nadal jest wartościowe ze względu na kilka kluczowych czynników. Oto kilka powodów, dlaczego reklama z plakatów często jest bardziej skuteczna i opłacalna niż droższe, płatne kampanie:

 1. Wysoka widoczność – Plakaty są umieszczane w strategicznych lokalizacjach na ulicach, w centrach handlowych, na przystankach autobusowych i innych miejscach publicznych. Dzięki temu mają one potencjał dotarcia do dużej liczby osób. Plakaty są praktycznie niemożliwe do przeoczenia, gdyż są częścią krajobrazu miejskiego. To umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

 2. Niskie koszta – Plakatowanie jest często znacznie tańsze w porównaniu do innych form reklamy, takich jak reklamy telewizyjne, radiowe czy reklamy w internecie. W przypadku kampanii plakatowych nie trzeba płacić za każde odsłuchanie, odsłonę czy kliknięcie. Można umieścić plakat w strategicznych miejscach i dotrzeć do ogromnej liczby osób, co stanowi dużą wartość w stosunku do poniesionych kosztów.

 3. Lokalne docieranie do klientów – Plakatowanie pozwala na precyzyjne docieranie do lokalnego rynku. Można skierować reklamę do konkretnych obszarów geograficznych, w których znajdują się potencjalni klienci. Ta lokalna strategia jest szczególnie skuteczna dla lokalnych firm, które chcą dotrzeć do mieszkańców w swojej okolicy.

 4. Duże zainteresowanie przechodniów – W przeciwieństwie do reklam telewizyjnych czy internetowych, plakaty nie są łatwo pomijane lub blokowane. Niektórzy konsumenci mogą zignorować reklamy online lub zmienić kanał podczas emisji reklam w telewizji. Plakaty są bardziej trudne do uniknięcia i oferują większe szanse na skuteczne dotarcie do odbiorcy.

Formularz zapytania

Porozmawiajmy na temat usług, które Państwa interesują. Prosimy o wypełnienie formularza zapytania, widocznego po prawej stronie. Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Converte.net - Agencja Google Ads Lublin

  Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.

  Paweł Belka
  Paweł Belka
  2023-07-05
  Świetne konsultacje w zakresie pozycjonowania stron. Jestem bardzo zadowolony.
  poszmorga
  poszmorga
  2023-07-05
  Bardzo udana współpraca, polecam
  Arkadiusz Głowski
  Arkadiusz Głowski
  2023-07-05
  Profesjonalna obsługa klienta.

  Converte.net – Polityka prywatności | Regulamin

  Reklama Lublin - Converte.net

  POBIERZ NOWY CENNIK USŁUG NA 2024 ROK

  NIE spamujemy! Pobierając cennik usług akceptujesz naszą politykę prywatności.

  Call Now Button