Polityka prywatności serwisu internetowego www.converte.net

W celu zapewnienia Państwu odpowiednich usług, będziemy gromadzić pewne informacje. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia, jak zbieramy, używamy i chronimy Państwa dane osobowe. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 1. Administrator danych osobowych

  Firmą odpowiedzialną za przetwarzanie Państwa danych osobowych jest CONVERTE.NET Jarosław Kozak, mający siedzibę pod adresem Przemysłowa 72, 08-500 Ryki. NIP: 5060056248, REGON: 061027856.

 2. Rodzaj zbieranych danych

  Podczas korzystania z serwisu converte.net możemy gromadzić następujące informacje:

 • Dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail itp., które dobrowolnie nam udostępniają Państwo podczas rejestracji lub kontaktu z nami.
 • Dane dotyczące korzystania z serwisu, takie jak adres IP, przeglądarka internetowa, preferencje językowe, czas dostępu itp.
 • Informacje zbierane za pomocą plików cookies lub podobnych technologii. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce Cookies.
 1. Cel i podstawy przetwarzania danych

  Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu:
 • Świadczenia usług oferowanych przez serwis converte.net.
 • Udzielania wsparcia technicznego i odpowiadania na Państwa zapytania.
 • Doskonalenia naszych usług i dostosowania ich do Państwa potrzeb.
 • Analizowania danych w celach statystycznych i marketingowych.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest:

 • Wyrażona przez Państwa zgoda na przetwarzanie danych.
 • Konieczność przetwarzania danych w celu wykonania umowy lub podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy.
 • Wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na nas jako administratorze danych.
 1. Udostępnianie danych osobowych

  Nie udostępniamy Państwa danych osobowych osobom trzecim bez uprzedniej zgody, chyba że jest to niezbędne do świadczenia usług lub wypełnienia obowiązków prawnych.

 2. Bezpieczeństwo danych

  Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Państwa dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem, utratą lub uszkodzeniem. W tym celu stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne.

 3. Prawa użytkowników

  Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych.

 4. Zmiany w Polityce Prywatności

  Możemy okresowo aktualizować niniejszą Politykę Prywatności. Wszelkie zmiany będą publikowane na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do regularnego sprawdzania tej polityki w celu zapoznania się z ewentualnymi zmianami.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt z nami pod adresem kontakt@converte.net.

Data ostatniej aktualizacji: 05.07.2023r.

Reklama Lublin - Converte.net

POBIERZ NOWY CENNIK USŁUG NA 2023 ROK

NIE spamujemy! Pobierając cennik usług akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć do góry
Call Now Button