Lubelskie Studio Promocji Firm

Wynajem przyczep reklamowych

Przyczepy Reklamowe na Wynajem

Witaj w świecie mobilnej reklamy, gdzie Twoja marka może zabłysnąć w każdym miejscu i o każdej porze! Oferujemy wynajem przyczep reklamowych, idealnych dla tych, którzy szukają elastycznego i efektywnego sposobu na promocję swojej firmy. Wynajmij przyczepę reklamową już od 30,00 zł za dobę!

Dlaczego wybrać nasze przyczepy reklamowe?

 • Wielkie banery i mocny przekaz: Nasz flagowy model ma wymiary banera ok. 504 cm x 238 cm, co zapewnia doskonałą widoczność Twojej reklamy. Posiadamy również inne rozmiary, aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb.
 • Mobilność i elastyczność: Z naszymi przyczepami masz wolność wyboru, gdzie i kiedy Twoja reklama zostanie zauważona. Czy to w ruchliwym centrum miasta, czy na lokalnym wydarzeniu, Twoja marka będzie tam, gdzie Ty zechcesz.
 • Reklama statyczna i ruchoma: Możesz używać przyczepy jako nieruchomego banera w wybranym bezpiecznym miejscu, a następnie przemienić ją w mobilną reklamę, która będzie podróżować po mieście. To jak dwie formy reklamy w jednym!
 • Pełna kontrola i swoboda: Zdecyduj sam, gdzie i kiedy Twoja reklama pojawi się w mieście. To Ty wybierasz najbardziej strategiczne lokalizacje i godziny, aby maksymalizować zasięg i wpływ Twojej kampanii.

Transparentne ceny i elastyczność w Twoich rękach

W naszej ofercie wynajmu przyczep reklamowych stawiamy na prostotę i jasność – opłata jest naliczana jedynie za każdą dobę wynajmu oraz wymaganą kaucję zwrotną. Bez ukrytych kosztów, bez niespodzianek.

Dla tych, którzy poszukują wygody i wsparcia, oferujemy szeroką gamę usług dodatkowych. Za niewielką opłatą możemy zająć się wymianą banerów, dostosowując Twoją reklamę do bieżących potrzeb, a także przeniesieniem przyczepy w inne, strategiczne miejsce. Nasz dodatkowy serwis gwarantuje, że Twoja reklama będzie zawsze aktualna i tam, gdzie jej potrzebujesz.

Czy masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz szczegółów dotyczących naszej oferty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami już teraz, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Wynajem przyczep reklamowych tel. 530 992 006.

Cennik wynajmu przyczepki mobilnej 2024r

Do 7 dni – 50,00 zł/doba
Od 7 do 14 dni – 40 zł / doba
Od 14 do 31 dni – 30 zł / doba
Powyżej 31 dni – koszt ustalany indywidualnie

Powyższe ceny dotyczą wynajmu 1 przyczepy. Przy wynajmie większej liczby przyczep reklamowych ceny ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Gdzie można odebrać przyczepę?

Przyczepę można odebrać w miejscowości Ryki (woj. lubelskie) bądź w Lublinie. Możemy również dostarczyć Ci przyczepę do Warszawy, Radomia, Ostrowca Św. i innych miast w granicach 200km od Ryk.

Realizujemy również kompleksowe kampanie mobilne – auto, kierowca, przyczepa reklamowa

Reklama mobilna
Reklama na kółkach

Formularz zapytania

Porozmawiajmy na temat usług, które Państwa interesują. Prosimy o wypełnienie formularza zapytania, widocznego po prawej stronie. Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Converte.net - Agencja Google Ads Lublin

  Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.

  Paweł Belka
  Paweł Belka
  2023-07-05
  Świetne konsultacje w zakresie pozycjonowania stron. Jestem bardzo zadowolony.
  poszmorga
  poszmorga
  2023-07-05
  Bardzo udana współpraca, polecam
  Arkadiusz Głowski
  Arkadiusz Głowski
  2023-07-05
  Profesjonalna obsługa klienta.

  Converte.net – Polityka prywatności | Regulamin

  Reklama Lublin - Converte.net

  POBIERZ NOWY CENNIK USŁUG NA 2024 ROK

  NIE spamujemy! Pobierając cennik usług akceptujesz naszą politykę prywatności.

  Call Now Button