Zbuduj z nami swoją markę w Lublinie

Obsługa narzędzi Google

Chcielibyśmy Państwu przedstawić naszą kompleksową usługę obsługi narzędzi Google. Nasza firma specjalizuje się w pomaganiu przedsiębiorstwom w pełnym wykorzystaniu potencjału platformy Google Analytics GA4, Google Tag Manager i innych narzędzi Google, które są niezbędne do skutecznej analizy i optymalizacji działań online.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak skutecznie monitorować i analizować ruch na swojej stronie internetowej? Czy chcielibyście wiedzieć, jak poprawić konwersje, zrozumieć zachowanie swoich użytkowników lub zoptymalizować kampanie reklamowe? Jeśli tak, to nasza usługa jest dedykowana do Państwa.

Nasza doświadczona ekipa ekspertów Google Analytics pomoże Państwu w każdym aspekcie obsługi narzędzi Google. Od instalacji i konfiguracji początkowej, po zaawansowane śledzenie zdarzeń i celów konwersji – zapewnimy pełne wsparcie w wykorzystywaniu tych potężnych narzędzi.

Oto kilka głównych obszarów, na które skupiamy się w ramach naszej usługi:

  1. Instalacja i konfiguracja: Nasz zespół pomoże Państwu w instalacji narzędzi Google Analytics GA4 oraz Google Tag Manager na Państwa stronie internetowej. Zapewnimy poprawne skonfigurowanie kodów śledzenia, aby gromadzić dokładne i wartościowe dane.
  2. Zdarzenia i cele konwersji: Pomocne w zrozumieniu zachowań użytkowników na stronie i analizie ich interakcji są zdarzenia i cele konwersji. Przeprowadzimy szczegółową analizę Państwa witryny, aby zidentyfikować kluczowe zdarzenia i cele, a następnie zaprogramujemy je w narzędziach Google, aby dostarczały Państwu wartościowe dane.
  3. Analityka sklepów internetowych: Jeśli prowadzą Państwo sklep internetowy, zintegrowanie narzędzi Google Analytics z platformą e-commerce jest niezwykle istotne. Zapewnimy kompleksową obsługę, aby w pełni wykorzystać potencjał analityki dla zwiększenia sprzedaży, analizy koszyków, śledzenia transakcji i wielu innych wskaźników kluczowych.
  4. Import do Google Ads: Skuteczne kampanie reklamowe wymagają dokładnych danych. Nasza usługa obejmuje import danych z Google Analytics do Google Ads, dzięki czemu będziemy mogli zoptymalizować Państwa kampanie, monitorować wskaźniki konwersji i maksymalizować zwrot z inwestycji w reklamę.
Paweł Belka
Paweł Belka
2023-07-05
Świetne konsultacje w zakresie pozycjonowania stron. Jestem bardzo zadowolony.
poszmorga
poszmorga
2023-07-05
Bardzo udana współpraca, polecam
Arkadiusz Głowski
Arkadiusz Głowski
2023-07-05
Profesjonalna obsługa klienta.

Converte.net 2023 – Polityka prywatności | Regulamin

Reklama Lublin - Converte.net

POBIERZ NOWY CENNIK USŁUG NA 2024 ROK

NIE spamujemy! Pobierając cennik usług akceptujesz naszą politykę prywatności.

Call Now Button